Remote React Developer

Lokalizacja: Kraków, Zdalnie Dodano: 2022-03-30

O pracodawcy

Zacznij pracę jako React Developer i twórz system zupełnie nowej generacji do planowania lotów dla ponad 150 linii lotniczych na całym świecie!

System pomaga zarządzać załogą lotniczą oraz ułatwia podejmowanie szybkich i trafnych decyzji w czasie rzeczywistym podczas poważnych sytuacji w trakcie lotu, np. wybuchy wulkanów, huragany itp.

Jak wygląda proces?

  1. Krótka rozmowa zapoznawcza (telefon lub spotkanie online);
  2. Rozmowa techniczna online.
  3. Rozmowa online z klientem.
  4. Decyzja.

Zakres obowiązków

  • Będziesz projektować, przygotowywać prototypy, rozwijać i testować aplikację;
  • Będziesz odpowiedzialny za utrzymanie złożonej bazy kodu;
  • Będziesz brać udział w automatyzacji testowania funkcji i elementów oraz systemu;
  • Będziesz uczestniczyć w code review pozostałych członków zespołu;
  • Będziesz pisać dokumentację;
  • Będziesz prezentować oprogramowanie innym zainteresowanym;
  • Będziesz brać czynny udział w ceremoniach scrumowych.

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako Frontend Developer;
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem HTML5, CSS3 i TypeScript;
  • Doświadczenia w pracy z React;
  • Doświadczenia w pracy z nowoczesnym JavaScript;
  • Doświadczenia z REST API;
  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • Znajomość chmury (AWS) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Forma współpracy B2B 100-150 zł/h;
  • Rozwój w innowacyjnym międzynarodowym projekcie;
  • Pracę w pełni zdalną;
  • Elastyczne godziny pracy między godzinami 7:00-18:00;
  • Budżet szkoleniowy - to Ty wybierasz jakie szkolenia są Ci potrzebne w dalszym rozwoju;
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed o wartości ponad 1000zł rocznie ;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, monitor, telefon jeśli będzie potrzebny).