Remote Senior React Developer

Lokalizacja: Polska Dodano: 2021-12-21

O pracodawcy

Jesteśmy Cognitum Services - Software House, świadczący usługi na całym świecie od ponad 12 lat!

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Zurychu i Sydney, ale pracujemy zdalnie.

Cechuje nas płaska struktura organizacyjna, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość implementowanych rozwiązań.

Wyróżnia nas realne używanie technik uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszych projektach.

W 2021 roku znaleźliśmy się w rankingu najlepszych polskich firm z zakresu Big Data, przygotowanym przez Data Magazine!

Lubisz kontrybuować do projektów Open Source?  Z chęcią opowiemy Ci o naszym projekcie z pogranicza technologii semantycznych i machine learningu!

Jeżeli dbasz o ciągły rozwój swoich umiejętności, a programowanie wciąż sprawia Ci frajdę to z chęcią powitamy Cię w naszym zespole!

Zakres obowiązków

Poszukujemy developera ze znajomością React na poziomie senior/expert.

Zespół pracuje nad budową zupełnie nowej platformy umożliwiającej klientom z branży insurtech lepsze i  szybsze zapisywanie ryzyk ubezpieczeniowych.

Twoja praca będzie miała wpływ na produkt, firmę oraz całą branżę!

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczeń;
  • Bardzo dobra znajomość React;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność, responsywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Umiejętność pisania w backendzie w .NET

Oferujemy

  • Forma współpracy B2B 120-150 zł/h
  • Rozwój innowacyjnego międzynarodowego projektu;
  • Pracę w pełni zdalną;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Budżet szkoleniowy - ciągłe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, monitor, telefon jeśli będzie potrzebny).