Remote DevOps Engineer with AWS

Lokalizacja: Zdalnie Dodano: 2022-03-11

O pracodawcy

Jesteśmy Cognitum Services - Software House, świadczący usługi na całym świecie od ponad 12 lat!

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Zurychu i Sydney, ale pracujemy zdalnie.

Cechuje nas płaska struktura organizacyjna, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość implementowanych rozwiązań.

Wyróżnia nas realne używanie technik uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszych projektach.

Lubisz kontrybuować do projektów Open Source?  Z chęcią opowiemy Ci o naszym projekcie z pogranicza technologii semantycznych i machine learningu!

Jeżeli dbasz o ciągły rozwój swoich umiejętności, a programowanie wciąż sprawia Ci frajdę to z chęcią powitamy Cię w naszym zespole!

Aktualnie szukamy DevOpsa mającego doświadczenie w pracy z AWS.

Zespół pracuje nad budową zupełnie nowej platformy umożliwiającej klientom z branży insurtech lepsze i  szybsze zapisywanie ryzyk ubezpieczeniowych.

Twoja praca będzie miała wpływ na produkt, firmę oraz całą branżę!

Komunikacja w zespole odbywa się w języku angielskim.

Praca jest 100% zdalna!

Chmura: AWS

Języki programowania: JavaScript / TypeScript / Python

CI/CD: CodeBuild/CodePipeline

IaC: Terraform

Bazy danych: RDBMS (MySQL/PostgreSQL) / NoSQL (DynamoDB)/ ElasticSearch

AWS services: Lambda, RDS, S3, DynamoDB, SQS, SNS, SES, API Gateway, CloudFront, CloudWatch, CloudTrail, Step Functions

Zakres obowiązków

  • Budowanie infrastruktury o wysokim stopniu automatyzacji oraz administrowanie systemami operacyjnymi;
  • Wdrażanie i zarządzanie systemami i metodologiami Continuous Delivery na AWS;
  • Wdrażanie i automatyzacja kontroli bezpieczeństwa, procesów zarządzania i walidacji pod kątem zgodności z przepisami;
  • Definiowanie i wdrażanie systemów monitorowania, pomiaru i logowania w AWS.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego, najlepiej w szybko rozwijającym się środowisku startupowym;
  • Doświadczenie i znajomość platform chmurowych (AWS);
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami IaC, takimi jak Terraform;
  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa sieciowego i technologii sieciowych oraz narzędzi do monitorowania systemów, bezpieczeństwa i sieci;
  • Doświadczenie w pracy z łańcuchami narzędzi bezpieczeństwa wbudowanymi w potoki CI/CD, GitHub;
  • Doświadczenie w pracy z systemami rozproszonymi i sterowanymi zdarzeniami.

Oferujemy

  • Forma współpracy B2B 140-180 zł/h;
  • Rozwój innowacyjnego międzynarodowego projektu;
  • Pracę w pełni zdalną;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Budżet szkoleniowy - ciągłe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, monitor, telefon jeśli będzie potrzebny).