Kotlin Developer

Lokalizacja: Zdalnie Dodano: 2022-03-10

O pracodawcy

Jesteśmy Cognitum Services - Software House, świadczący usługi na całym świecie od ponad 12 lat!

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Zurychu i Sydney, ale pracujemy zdalnie.

Cechuje nas płaska struktura organizacyjna, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość implementowanych rozwiązań.

Wyróżnia nas realne używanie technik uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszych projektach.

Lubisz kontrybuować do projektów Open Source?  Z chęcią opowiemy Ci o naszym projekcie z pogranicza technologii semantycznych i machine learningu!

Jeżeli dbasz o ciągły rozwój swoich umiejętności, a programowanie wciąż sprawia Ci frajdę to z chęcią powitamy Cię w naszym zespole!

Dla naszego klienta z branży logistycznej szukamy aktualnie Kotlin Developera.

Zakres obowiązków

Dołączysz do zespołu pracującego nad centralnym systemem w środowisku klienta, który agreguje i przetwarza dane: czujniki IoT umieszczone w kontenerach gromadzą dane na temat właściwości fizycznych przesyłki (temperatura, wstrząsy itp.) oraz lokalizacji geo (w tym geofencing).

Zespół to w tym momencie około 20 osób.

Praca jest 100% zdalna, a godziny pracy 8-18.

Wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia przy rozwijaniu aplikacji mikroserwisowych na platformie AWS;
  • Bardzo dobra znajomość Kotlin;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym języku na co dzień będziesz komunikować się z zespołem);
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień GIS i związanych z nimi rozwiązań (np. PostGIS)
  • Certyfikacja AWS (przynajmniej na poziomie Associate)
  • Znajomość Angular i Typescript

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B 800-1200 zł/dzień;
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed;
  • Budżet szkoleniowy - ciągłe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Narzędzia niezbędne do pracy ;
  • Międzynarodowe projekty.