HR & Recruitment Partner

Lokalizacja: Zdalnie Dodano: 2022-05-11

O pracodawcy

Do zespołu Cognitum szukamy osoby, która będzie zajmować się rekrutacją specjalistów IT oraz rozwojem obszaru HR.

Jesteśmy Software Housem. Na rynku już od 12 lat.

W portfolio mamy prawie 100 zrealizowanych projektów, przede wszystkim międzynarodowych.

Na pokładzie jest ponad 30 osób w tym najlepsi specjaliści z obszaru ML/AI i technologii kognitywnych/semantycznych.

Pracujemy zdalnie - cały czas.

Godziny pracy są elastyczne, to znaczy, że zaczynasz kiedy chcesz, kończysz jak Ci pasuje - byleby być na najważniejszych spotkaniach i wiadomo - żeby zadania były realizowane.

Mamy płaską strukturę - unikamy niepotrzebnych podziałów.

Zakres obowiązków

Rola ta na pewno wymaga dużej odpowiedzialności i umiejętności bardzo dobrej organizacji.

Do Twoich głównych zadań będzie należała rekrutacja specjalistów IT (około 70-80% w zależności od zapotrzebowania).

Zadania w obszarze rekrutacji:

  • Planowanie procesów rekrutacyjnych.
  • Rekrutacja pracowników - prowadzenie spotkań, rejestrowanie informacji w ATS (pracujemy na Elemencie), rekomendowanie kandydatów do dalszych procesów.
  • Selekcja CV.
  • Headhunting i bezpośrednie poszukiwanie kandydatów z zewnętrznych baz danych i mediów społecznościowych ( pracujemy na LinkedIn, ale super jeśli działasz aktywnie również na takich portalach jak Github, stackOverflow czy FB).
  • Analiza rynku IT.
  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń na wskazanych portalach pracy i stronie internetowej firmy.

Zadania w obszarze HR:

  • Onboarding i offboarding pracowników.
  • Wsparcie w bieżących działaniach operacyjnych.
  • Rozwój i zarządzanie świadczeniami pracowniczymi.
  • Wdrażanie i rozwijanie odpowiednich procesów i narzędzi HR.
  • Wspieranie pracowników we wszystkich obszarach HR.
  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów.
  • Inne. Co kryje się pod inne? Rola ta na pewno będzie się rozwijać z osobą, która będzie ją pełnić. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i proaktywne działania.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomości i zrozumienia branży IT.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, 2-3 lat.
  • Płynnej znajomości języka angielskiego.
  • Znajomości różnych technik pozyskiwania i angażowania kandydatów.
  • Doskonałej umiejętności organizacji i zarządzania własnymi zadaniami.
  • Mile widziana proaktywność w działaniu.

Oferujemy

  • Umowę w oparciu o B2B 7-12 tys. zł+VAT (UoP też jest możliwe).
  • Troszczymy się o Ciebie- po dwóch miesiącach pracy z nami w 100% pokrywamy koszty prywatnej opieki medycznej w Luxmed na kwotę ponad 1000 zł rocznie.
  • Rozwój firmy jest dla nas bardzo ważny, tak samo jak Twój rozwój - po dwóch miesiącach pracy z nami możesz wybrać dowolny kurs/szkolenie a my Ci pomożemy go sfinansować! Roczny budżet na podnoszenie kwalifikacji to nawet 2400 zł.
  • Elastyczne godziny pracy to z nami standard. To od Ciebie zależy jak zaprogramujesz swój dzień!
  • Praca zdalna - dziś, jutro, na zawsze.
  • Potrzebny sprzęt do pracy (laptop, monitor, telefon jeśli potrzebujesz).