Remote Java Developer

Lokalizacja: Kraków, Zdalnie Dodano: 2022-03-30

O pracodawcy

Rozpocznij pracę jako Java Developer i miej swój udział w tworzeniu innowacyjnego systemu umożliwiającego obsługę i optymalizację operacji lotniczych.

Nasz klient jest światowym dostawcą cyfrowych rozwiązań dla ponad 150 największych linii lotniczych na świecie!

System pomaga zarządzać załogą lotniczą oraz ułatwia podejmowanie szybkich i trafnych decyzji w czasie rzeczywistym podczas poważnych sytuacji w trakcie lotu, np. wybuchy wulkanów, huragany itp.

Jak wygląda proces?

  1. Krótka rozmowa zapoznawcza (telefoniczna lub online).
  2. Godzinna rozmowa techniczna online.
  3. Rozmowa online z klientem.
  4. Decyzja.

Zakres obowiązków

Twoje zadania będą zależały od Twojego doświadczenia, ale będzie to głównie:

  • Pisanie kodu, używanie technik TDD oraz stosowanie zasad SOLID;
  • Automatyzacja testów całego systemu;
  • Rozwiązywanie problemów i awarii systemu w produkcji, profilowanie wydajności systemu;
  • Code review innych członków zespołu;
  • Pisanie dokumentacji;
  • Demonstrowanie oprogramowania zainteresowanym stronom;
  • Czynny udział w ceremoniach scrumowych;
  • Przestrzeganie standardów projektowych w codziennej pracy.

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java;
  • Biegła znajomość technologii JMS;
  • Znajomość frameworka Spring;
  • Mile widziana znajomość Hibernate;
  • Umiejętności posługiwania się językiem SQL;
  • Umiejętność analitycznego i algorytmicznego rozwiązywania problemów;
  • Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów rozproszonych na dużą skalę;
  • Umiejętność projektowania usług typu micro-services;
  • Zrozumienie praktyk TDD i doświadczenie w testowaniu JUnit/Unit;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Forma współpracy B2B 100-150 zł/h;
  • Rozwój w innowacyjnego międzynarodowym projekcie;
  • Pracę w pełni zdalną;
  • Elastyczne godziny pracy między 7:00 a 18:00;
  • Budżet szkoleniowy - to Ty wybierasz jakie szkolenia są Ci potrzebne w dalszym rozwoju;
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed o wartości ponad 1000zł rocznie ;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, monitor, telefon jeśli będzie potrzebny).