Remote Automation Tester with Java

Lokalizacja: Kraków, Zdalnie Dodano: 2022-03-30

O pracodawcy

Pracuj w zespole, który tworzy nowoczesne oprogramowanie do wymiany danych operacyjnych pomiędzy liniami lotniczymi w czasie rzeczywistym. Zapewnia ono spójność danych między różnymi aplikacjami obsługiwanymi przez te linie.

Oprogramowanie zostało zaprojektowane jako zestaw multitenantowych mikroserwisów wdrożonych na platformie Kubernetes z warstwą danych NoSQL i przesyłaniem komunikatów w Kafka.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie zautomatyzowanych testów integracyjnych;
  • Zwiększanie wydajności testów;
  • Analiza wymagań z perspektywy testowania;
  • Tworzenie i utrzymywanie wskaźników jakości rozwiązań.

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w testowaniu automatycznym oprogramowania;
  • Doświadczenia w pracy z frameworkami testowymi Java (JUnit, Spock);
  • Bardzo dobrej znajomości teorii testowania;
  • Doświadczenia w testowaniu systemów rozproszonych i mikroserwisów;
  • Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Podstawy pisania skryptów w języku Bash;
  • Podstawy Kubernetes cli;
  • Praktyczna znajomość MongoDB.

Oferujemy

  • Forma współpracy B2B 90-140 zł/h;
  • Rozwój w innowacyjnym międzynarodowym projekcie;
  • Pracę w pełni zdalną;
  • Elastyczne godziny pracy między 7:00-18:00;
  • Budżet szkoleniowy - to Ty wybierasz jakie szkolenia są Ci potrzebne w dalszym rozwoju;
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed o wartości ponad 1000zł rocznie ;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, monitor, telefon jeśli będzie potrzebny).