Remote C# Engineer

Lokalizacja: Polska Dodano: 2021-12-29

O pracodawcy

Jesteśmy Cognitum Services - Software House, świadczący usługi na całym świecie od ponad 12 lat!

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Zurychu i Sydney, ale pracujemy zdalnie.

Cechuje nas płaska struktura organizacyjna, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość implementowanych rozwiązań.

Wyróżnia nas realne używanie technik uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych, które z powodzeniem wykorzystujemy w naszych projektach.

W 2021 roku znaleźliśmy się w rankingu najlepszych polskich firm z zakresu Big Data, przygotowanym przez Data Magazine!

Lubisz kontrybuować do projektów Open Source?  Z chęcią opowiemy Ci o naszym projekcie z pogranicza technologii semantycznych i machine learningu!

Jeżeli dbasz o ciągły rozwój swoich umiejętności, a programowanie wciąż sprawia Ci frajdę, to z chęcią powitamy Cię w naszym zespole!

Zakres obowiązków

Dla jednego z największych producentów narzędzi budowlanych na świecie, poszukujemy C# Engineera znającego WPF.

Twoim zadaniem będzie wsparcie międzynarodowego zespołu (w tym kolegów z Polski) w rozwoju aplikacji desktopowych WPF, które wchodzą w interakcję z poszczególnymi narzędziami pomiarowymi.

Wymagania

  • 5+ lat doświadczenia w C# i .NET
  • Znajomość frameworka WPF
  • Znajomość metodologii i narzędzi do testów jednostkowych np. Moq, AutoFixture, BDD
  • Znajomość narzędzi deweloperskich tj. Visual Studio, Git, Jira, Bitbucket, etc.
  • Praktyczne doświadczenie z zasadami SOLID i wzorcami projektowymi np. MVVM

Nice to have:

  • Doświadczenie z BIM i IFC
  • Doświadczenie z DirectX lub OpenG
  • Doświadczenie w Agile / Scrum lub Kanban

Oferujemy

  • Pracę w pełni zdalną
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B (110-150zł/h w zależności od umiejętności i doświadczenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Budżet szkoleniowy - ciągłe możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon jeśli będzie potrzebny)