Business Development Manager

Lokalizacja: Zdalnie Dodano: 2022-07-22

O pracodawcy

Jesteśmy Cognitum Services SA. Świadczymy usługi Software House, zatrudniając najwyższej klasy specjalistów IT zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. Zajmujemy się tworzeniem i utrzymaniem oprogramowania, a także automatyzacją procesów biznesowych u naszych klientów. Specjalizujemy się w Data Science, BI Consulting, Intelligent Automation, Demand Forecasting, Consumer Analytics, User Experience, DevOps, E-commerce. Naszymi klientami są firmy z listy Fortune® 100.

Dzisiaj rozwijamy się globalnie i szukamy Business Development Managera, który wzmocni nasz zespół. Jesteśmy firmą zorientowaną na konkretne rozwiązania - znajdujemy i rozwijamy możliwości biznesowe potencjalnych klientów budując dla nich dopasowane rozwiązania oparte o najnowsze technologie.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprzedaży projektów IT oraz usług outsourcingowych kadry IT;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z obecnymi klientami;
  • Samodzielne zarządzanie procesem sprzedażowym;
  • Aktywne współtworzenie i realizowanie strategii rozwoju sprzedaży;
  • Uczestniczenie w konferencjach, imprezach branżowych.

Wymagania

  • Świetnie sobie radzisz w nawiązywaniu relacji biznesowych w sektorze B2B w Polsce i zagranicą;
  • Komunikujesz się bardzo dobrze w języku angielskim (C1/C2);
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług IT B2B/B2C;
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedażu usług i rozwiązań IT;
  • Masz odpowiednią wiedzę umożliwiającą obsługę projektów IT;
  • Jesteś kreatywny i proaktywny;
  • Szybko się uczysz i świetnie sobie radzisz w sektorze IT;
  • Posiadasz orientację na klienta;
  • Jesteś zorientowany na cel.

Oferujemy

  • Forma współpracy - zależy od Ciebie - B2B, UoP inne
  • Ekstremalnie interesujące realizacje w portfelu projektów;
  • Pracę w zdalną;
  • Elastyczne godziny pracy między godzinami 7:00-18:00;
  • Budżet szkoleniowy - to Ty wybierasz jakie szkolenia są Ci potrzebne w dalszym rozwoju;
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed o wartości ponad 1000zł rocznie ;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon itd.)