React Native Developer

Lokalizacja: Zdalnie Dodano: 2022-04-29

O pracodawcy

Jesteśmy Cognitum Services - Software House, świadczący usługi na całym świecie od ponad 12 lat!

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Zurychu i Sydney, ale pracujemy zdalnie.

Cechuje nas płaska struktura organizacyjna, profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość implementowanych rozwiązań.

W naszych projektach z powodzeniem stosujemy techniki uczenia maszynowego oraz sieci neuronowe. Jeżeli lubisz kontrybuować do projektów Open Source to z chęcią opowiemy Ci o naszym projekcie z pogranicza technologii semantycznych i machine learningu!

Jeżeli dbasz o ciągły rozwój swoich umiejętności, a programowanie wciąż sprawia Ci frajdę to z chęcią powitamy Cię w naszym zespole!

Aktualnie realizujemy projekt dla jednego z największych producentów narzędzi budowlanych na świecie. Pracuj z nami jako React Native Developer i rozwijaj aplikację mobilną do obsługi i komunikacji z trzema typami sensorów wykorzystywanych na budowie.

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku?

  • Będziesz odpowiedzialny za implementację (od zera!) oraz rozwój prototypowej aplikacji w technologii React Native
  • Będziesz uczestniczyć w najważniejszych ceremoniałach scrumowych
  • Będziesz dbać o jakość i poprawność kodu
  • Będziesz testować kod
  • Będziesz przeprowadzał code review
  • Będziesz współpracować z innymi członkami zespołu, aby efektywnie i na czas dostarczać zaplanowane taski

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości React Native
  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim (zespół jest międzynarodowy)
  • Umiejętności pracy zarówno zespołowej jak i samodzielnej
  • Doświadczenie w pracy z Agile/Scrum
  • Mile widziane(nie obowiązkowe!) doświadczenie w pracy z urządzeniami IoT oraz podstawowa znajomość C/C++

Jak wygląda współpraca z nami?

  • Będziesz się rozwijać w międzynarodowym projekcie.
  • Współpracujemy w oparciu o kontrakt B2B, przy czym widełki finansowe wynoszą od 100-150 zł/h
  • Przejdziesz pozytywnie proces rekrutacji i zaczniesz współpracę z nami? Świetnie - w podziękowaniu za poświęcony czas, zapłacimy Ci za uczestnictwo w rozmowach technicznych!
  • Troszczymy się o Ciebie- po dwóch miesiącach pracy z nami w 100% pokrywamy koszty prywatnej opieki medycznej w Luxmed na kwotę ponad 1000 zł rocznie.
  • Rozwój firmy jest dla nas bardzo ważny, tak samo jak Twój rozwój - po dwóch miesiącach pracy z nami możesz wybrać dowolny kurs/szkolenie a my pomożemy Ci go sfinansować! Roczny budżet na podnoszenie kwalifikacji to nawet 2400 zł.
  • Elastyczne godziny pracy to z nami standard. To od Ciebie zależy jak zaprogramujesz